ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ-ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ 2018

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΝΟΜΙΚΗΣ Α.Π.Θ. 2018

ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ

1

ΑΓΓΕΛΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

2

ΒΕΝΤΖΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΠΩΛΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

3

ΒΛΑΧΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΕΦΕΤΕΙΟ

4

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

5

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

6

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΔΙΟΙΚ. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

7

ΓΚΑΡΑΛΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΡΕΙΟΣ ΠΑΓΟΣ

8

ΓΚΑΤΖΟΥΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΑ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

9

ΓΚΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΛΕΓΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ

10

ΓΚΙΟΡΓΚΙΝΗ ΔΑΝΑΗ

ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

11

ΓΚΛΑΒΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

12

ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

13

ΓΚΟΥΤΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

14

ΓΚΡΕΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ

ΔΗΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

15

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

16

ΔΟΓΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΝΟΜΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΑΘΗΝΑ

17

ΔΟΥΛΗ ΦΑΝΗ

ΣΑΚΚΟΥΛΑΣ

18

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ

ΔΙΟΙΚ. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

19

ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

20

ΖΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΗ

21

ΚΑΝΑΤΑ ΑΝΘΗ

ΔΙΟΙΚ. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

22

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΟΙΚ. ΕΦΕΤΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

23

ΚΑΠΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΕΙΟ

24

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

25

ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΙΟΙΚ. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

26

ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ

27

ΚΑΨΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

28

ΚΑΨΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

29

ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

30

ΚΥΡΑΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΔΕΔΔΗΕ

31

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

32

ΚΥΡΙΜΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

33

ΚΥΡΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΠΕΖΩΝ

34

ΛΑΜΠΟΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

35

ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΓΑΘΗ

ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΕΙΟ

36

ΜΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

37

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΙΟΙΚ. ΕΦΕΤΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

38

ΜΗΤΙΟΥΔΗ ΑΝΕΖΑ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

39

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

40

ΜΟΝΤΕΜΑΡΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

41

ΜΠΑΛΤΑ ΑΝΝΑ

ΝΟΜΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

42

ΜΠΛΑΓΑ ΘΩΜΑΗ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

43

ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΤΕ

44

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΚΚΟΥΛΑΣ

45

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

46

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

47

ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

48

ΠΕΤΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΔΗΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

49

ΠΙΣΤΙΟΛΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

50

ΠΟΥΤΛΗ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ

ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ

51

ΣΑΚΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

52

ΣΕΪΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΟΤΕ

53

ΣΟΥΓΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ

54

ΣΟΥΡΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΠΕΖΩΝ

55

ΣΥΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΙΟΙΚ. ΕΦΕΤΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

56

ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΙΟΙΚ. ΕΦΕΤΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

57

ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

58

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΞΕΝΗ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

59

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

60

ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΟΙΚ. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

61

ΣΩΤΗΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΜΑΛΙΑ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

62

ΤΕΛΩΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

63

ΤΕΡΒΙΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ

ΚΔΕΟΔ

64

ΤΕΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΙΟΙΚ. ΕΦΕΤΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

65

ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

66

ΤΖΙΟΓΚΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΕΤΩΝ

67

ΤΖΩΤΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΔΕΗ

68

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΑ

ΔΙΟΙΚ. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

69

ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΣΥΝΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

70

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ

ΔΙΟΙΚ. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

71

ΤΣΕΤΣΑ ΗΛΙΑΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΗΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

72

ΤΣΙΜΠΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΙΟΙΚ. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

73

ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΟΛΓΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΗΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

74

ΤΣΟΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΔΙΟΙΚ. ΕΦΕΤΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

75

ΧΑΤΖΗΔΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΔΕΔΔΗΕ

76

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ

77

ΧΑΝΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΟΙΚ. ΕΦΕΤΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

78

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΟΜΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

79

ΧΡΥΣΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

80

ΨΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

 

Αίτηση υπέβαλαν 121 φοιτητές, εκ των οποίων 77 τεταρτοετείς (εκ των οποίων 6 δεν είχαν συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό ECTS και αποκλείστηκαν), 25 επί πτυχίω (εκ των οποίων 3 δεν είχαν συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό ECTS και αποκλείστηκαν) και 19 τριτοετείς (εκ των οποίων 4 δεν είχαν συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό ECTS και αποκλείστηκαν).

Για να πληρωθούν οι 80 διαθέσιμες θέσεις άσκησης, επελέγησαν και τοποθετήθηκαν κατά προτεραιότητα όλοι ανεξαιρέτως οι (κυρίως επιλέξιμοι) τεταρτοετείς φοιτητές.

Τριτοετείς φοιτητές επελέγησαν μόνον όσοι δήλωσαν θέσεις ιδιωτικών φορέων στην Αθήνα, αφού είχαν εξαντληθεί οι επί πτυχίω στους οποίους προτάθηκαν τέτοιες θέσεις.

Από τους επί πτυχίω, τρεις μόνον φοιτητές επελέγησαν σε θέσεις δημοσίου στη Θεσσαλονίκη, οι οποίοι συγκέντρωναν την υψηλότερη βαθμολογία στην κατηγορία τους. Οι υπόλοιποι επί πτυχίω που επελέγησαν, τοποθετήθηκαν σε θέσεις ιδιωτικού τομέα στην Αθήνα.

Από τη δημοσίευση του παρόντος έως την Τετάρτη 30/5/2018 και ώρα 14.00’, μπορείτε να υποβάλετε ενστάσεις ηλεκτρονικά στην κ. Δήμητρα Μάνου dimanou@law.auth.gr με κοινοποίηση στον κ. Γκλαβίνη, glavinis@law.auth.gr Ο οριστικός πίνακας αποτελεσμάτων θα ανακοινωθεί την Πέμπτη 31/5/2018. Η προθεσμία αυτή δεν δίνεται για να αρνηθούν την τοποθέτησή τους όσοι επελέγησαν ανωτέρω. Ο Πίνακας δεν ξανανοίγει. Μόνον ενστάσεις μπορούν να υποβληθούν. Όχι παραιτήσεις.